Відділ освіти Згурівської селищної ради Броварського району

⭐ Нові перемоги не забарилися⭐

Дата: 02.03.2023 08:11
Кількість переглядів: 8

🏆 Вітаємо учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін з перемогою:

🥉 Дудка Вероніка, учениця 10 класу Згурівського ліцею, ІІІ місце з економіки, учитель Сухенко В. В.

🥉 Стрига Олександра, учениця 8 класу ОЗНЗ Новоолександрівський НВК, ІІІ місце з хімії, учитель Федорченко Т. П.

🥉 Семенов Максим, учень 10 класу Згурівського ліцею, ІІІ місце з хімії, учитель Журавська О. М.

🥉 Горбик Софія, учениця 11 класу Згурівського ліцею, ІІІ місце з хімії, учитель Журавська О. М.

🥉 Василенко Вікторія, учениця 10 класу Лизогубовослобідського НВК, ІІІ місце з астрономії, учитель Казько М. В.

🥉 Приходько Вікторія, учениця 8 класу Лизогубовослобідського НВК, ІІІ місце з фізики, учитель Казько М. В

🥉 Кисіль Олександр, учень 9 класу Жуківської гімназії, ІІІ місце з фізики, учитель Рокочий М. В.

🥉Цах Олександр, учень 11 класу ОЗНЗ Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце з астрономії, учитель Бурдело Н. Г.

📚Щира подяка учням – переможцям, педагогам за високу результативність та гідну презентацію Згурівської територіальної громади на рівні області.

💐 Бажаємо безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров'я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)