Відділ освіти Згурівської селищної ради Броварського району

Новини

18 січня 2023 року на базі Згурівського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти та вихователів дошкільних груп закладів загальної середньої освіти громади на тему «Ефективні антистресові техніки в умовах війни».

11:04 18.01.2023

Семінар для вчителів української мови та літератури

19 грудня 2022 року на базі Згурівського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся семінар для вчителів української мови та літератури. Учителі-словесники обговорили актуальні питання щодо особливостей оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класів в умовах реалізації Концепції НУШ, зокрема нормативно-правову базу, що регулює процес оцінювання, види оцінювання, критерії оцінювання навчальних досягнень учнів, особливості фіксації оцінок у класному журналі та свідоцтві досягнень учнів.

08:14 19.12.2022