Відділ освіти Згурівської селищної ради Броварського району

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

27 лютого на базі відділу освіти Згурівської селищної ради відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Організаційно-методичний супровід забезпечили фахівці Центру професійного розвитку педагогічних працівників. Громаду на обласній олімпіаді представляли такі учні:

08:08 23.02.2023

21 лютого відбувся II тур ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови на базі відділу освіти Згурівської селищної ради. Організаційно-методичний супровід забезпечили фахівці Центру професійного розвитку педагогічних працівників. Цього разу громаду в області представив учень 11 класу Згурівського ліцею Владислав Кобзарь. Бажаємо перемоги!

08:08 21.02.2023

Управління Державної служби якості освіти у Київській області

Сьогодні управлінням Державної служби якості освіти у Київській області проведено зустріч із директорами закладів освіти, працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників Згурівської селищної ради Броварського району з теми: «Сертифікація педагогічних працівників – ключ до професійного зростання».

08:36 31.01.2023

28 січня на базі Згурівського відділу освіти відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, української мови та літератури, організаційно-методичний супровід яких забезпечили фахівці Центру професійного розвитку педагогічних працівників. У змаганнях взяли участь учні 8-11 класів Згурівського ліцею, ОЗНЗ Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, ОЗНЗ Новоолександрівський НВК сан "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" та Войтівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок". Бажаємо учасникам перемоги!!!

08:28 28.01.2023

21 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІІІ Веукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який було проведено в дистанційному форматі. У конкурсі взяли участь переможці ІІ (регіонального) етапу, а це учні Згурівського ліцею. Бажаємо учасникам успіхів та нових перемог!

08:30 21.01.2023